TIMKEN 90FSH150 Bearing
TIMKEN 90FSH150 Bearing Size Details:
- Brand:
- TIMKEN Bearing
- Category:
- Joint Bearings
- Model:
- 90FSH150
- d:
- 90 mm
- D:
- 150 mm
- B:
- 55 mm