TIMKEN 80FSH130 Bearing
TIMKEN 80FSH130 Bearing Size Details:
- Brand:
- TIMKEN Bearing
- Category:
- Joint Bearings
- Model:
- 80FSH130
- d:
- 80 mm
- D:
- 130 mm
- B:
- 50 mm