TIMKEN 60FSH105 Bearing
TIMKEN 60FSH105 Bearing Size Details:
- Brand:
- TIMKEN Bearing
- Category:
- Joint Bearings
- Model:
- 60FSH105
- d:
- 60 mm
- D:
- 105 mm
- B:
- 40 mm