SKF LUCT30BH-2LS Bearing
SKF LUCT30BH-2LS Bearing Size Details:
- Brand:
- SKF Bearing
- Category:
- Linear Ball Bearings
- Model:
- LUCT30BH-2LS
- d:
- 30 mm
- D:
- 47 mm
- B:
- 59 mm