NSK 7230ATYNP5 Bearing
NSK 7230ATYNP5 Bearing Size Details:
- Model:
- 7230ATYNP5
- d:
- 150 mm
- D:
- 270 mm
- B:
- 45 mm
- Cr:
- 248 N
- C0r:
- 280 N
- Grease RPM:
- 3600 1/min
- Oil RPM:
- 4800 1/min
- m:
- 11.2 kg
- New Model:
- 7230A