NSK 7228ATYNP5 Bearing
NSK 7228ATYNP5 Bearing Size Details:
- Model:
- 7228ATYNP5
- d:
- 140 mm
- D:
- 250 mm
- B:
- 42 mm
- Cr:
- 218 N
- C0r:
- 234 N
- Grease RPM:
- 3900 1/min
- Oil RPM:
- 5200 1/min
- m:
- 7.97 kg
- New Model:
- 7228A