NSK 7226ATYNSULP4 Bearing
NSK 7226ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7226ATYNSULP4
- d:
- 130 mm
- D:
- 230 mm
- B:
- 40 mm
- Cr:
- 189 N
- C0r:
- 193 N
- Grease RPM:
- 4200 1/min
- Oil RPM:
- 5600 1/min
- m:
- 6.28 kg
- New Model:
- 7226A