NSK 7224ATYNSULP4 Bearing
NSK 7224ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7224ATYNSULP4
- d:
- 120 mm
- D:
- 215 mm
- B:
- 40 mm
- Cr:
- 183 N
- C0r:
- 177 N
- Grease RPM:
- 4500 1/min
- Oil RPM:
- 6000 1/min
- m:
- 5.45 kg
- New Model:
- 7224A