NSK 7222ATYNSULP4 Bearing
NSK 7222ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7222ATYNSULP4
- d:
- 110 mm
- D:
- 200 mm
- B:
- 38 mm
- Cr:
- 162 N
- C0r:
- 148 N
- Grease RPM:
- 4900 1/min
- Oil RPM:
- 6500 1/min
- m:
- 4.49 kg
- New Model:
- 7222A