NSK 7221ATYNSULP4 Bearing
NSK 7221ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7221ATYNSULP4
- d:
- 105 mm
- D:
- 190 mm
- B:
- 36 mm
- Cr:
- 150 N
- C0r:
- 132 N
- Grease RPM:
- 5100 1/min
- Oil RPM:
- 6800 1/min
- m:
- 3.82 kg
- New Model:
- 7221A