NSK 7220ATYNSULP4 Bearing
NSK 7220ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7220ATYNSULP4
- d:
- 100 mm
- D:
- 180 mm
- B:
- 34 mm
- Cr:
- 137 N
- C0r:
- 117 N
- Grease RPM:
- 5400 1/min
- Oil RPM:
- 7200 1/min
- m:
- 3.21 kg
- New Model:
- 7220A