NSK 7219ATYNSULP4 Bearing
NSK 7219ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7219ATYNSULP4
- d:
- 95 mm
- D:
- 170 mm
- B:
- 32 mm
- Cr:
- 122 N
- C0r:
- 103 N
- Grease RPM:
- 5700 1/min
- Oil RPM:
- 7600 1/min
- m:
- 2.67 kg
- New Model:
- 7219A