NSK 7218ATYNSULP4 Bearing
NSK 7218ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7218ATYNSULP4
- d:
- 90 mm
- D:
- 160 mm
- B:
- 30 mm
- Cr:
- 113 N
- C0r:
- 96.5 N
- Grease RPM:
- 6000 1/min
- Oil RPM:
- 8000 1/min
- m:
- 2.23 kg
- New Model:
- 7218A