NSK 7217ATYNSULP4 Bearing
NSK 7217ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7217ATYNSULP4
- d:
- 85 mm
- D:
- 150 mm
- B:
- 28 mm
- Cr:
- 98.5 N
- C0r:
- 83.5 N
- Grease RPM:
- 6400 1/min
- Oil RPM:
- 8600 1/min
- m:
- 1.8 kg
- New Model:
- 7217A