NSK 7215ATYNSULP4 Bearing
NSK 7215ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7215ATYNSULP4
- d:
- 75 mm
- D:
- 130 mm
- B:
- 25 mm
- Cr:
- 76 N
- C0r:
- 64.5 N
- Grease RPM:
- 7400 1/min
- Oil RPM:
- 9800 1/min
- m:
- 1.2 kg
- New Model:
- 7215A