NSK 7214ATYNSULP4 Bearing
NSK 7214ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7214ATYNSULP4
- d:
- 70 mm
- D:
- 125 mm
- B:
- 24 mm
- Cr:
- 73 N
- C0r:
- 59.5 N
- Grease RPM:
- 7700 1/min
- Oil RPM:
- 10300 1/min
- m:
- 1.1 kg
- New Model:
- 7214A