NSK 7213ATYNSULP4 Bearing
NSK 7213ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7213ATYNSULP4
- d:
- 65 mm
- D:
- 120 mm
- B:
- 23 mm
- Cr:
- 67.5 N
- C0r:
- 54 N
- Grease RPM:
- 8200 1/min
- Oil RPM:
- 10900 1/min
- m:
- 1.02 kg
- New Model:
- 7213A