NSK 7212ATYNSULP4 Bearing
NSK 7212ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7212ATYNSULP4
- d:
- 60 mm
- D:
- 110 mm
- B:
- 22 mm
- Cr:
- 59 N
- C0r:
- 45.5 N
- Grease RPM:
- 8900 1/min
- Oil RPM:
- 11800 1/min
- m:
- 0.789 kg
- New Model:
- 7212A