NSK 7210ATYNSULP4 Bearing
NSK 7210ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7210ATYNSULP4
- d:
- 50 mm
- D:
- 90 mm
- B:
- 20 mm
- Cr:
- 39.5 N
- C0r:
- 29.3 N
- Grease RPM:
- 10800 1/min
- Oil RPM:
- 14300 1/min
- m:
- 0.462 kg
- New Model:
- 7210A