NSK 7209ATYNSULP4 Bearing
NSK 7209ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7209ATYNSULP4
- d:
- 45 mm
- D:
- 85 mm
- B:
- 19 mm
- Cr:
- 37.5 N
- C0r:
- 26.7 N
- Grease RPM:
- 11600 1/min
- Oil RPM:
- 15400 1/min
- m:
- 0.41 kg
- New Model:
- 7209A