NSK 7207ATYNSULP4 Bearing
NSK 7207ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7207ATYNSULP4
- d:
- 35 mm
- D:
- 72 mm
- B:
- 17 mm
- Cr:
- 28.2 N
- C0r:
- 18.5 N
- Grease RPM:
- 14100 1/min
- Oil RPM:
- 18700 1/min
- m:
- 0.284 kg
- New Model:
- 7207A