NSK 7206ATYNSULP4 Bearing
NSK 7206ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7206ATYNSULP4
- d:
- 30 mm
- D:
- 62 mm
- B:
- 16 mm
- Cr:
- 21.3 N
- C0r:
- 13.6 N
- Grease RPM:
- 16400 1/min
- Oil RPM:
- 21800 1/min
- m:
- 0.197 kg
- New Model:
- 7206A