NSK 7205ATYNSULP4 Bearing
NSK 7205ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7205ATYNSULP4
- d:
- 25 mm
- D:
- 52 mm
- B:
- 15 mm
- Cr:
- 15.4 N
- C0r:
- 9.45 N
- Grease RPM:
- 19500 1/min
- Oil RPM:
- 26000 1/min
- m:
- 0.129 kg
- New Model:
- 7205A