NSK 7203ATYNSULP4 Bearing
NSK 7203ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7203ATYNSULP4
- d:
- 17 mm
- D:
- 40 mm
- B:
- 12 mm
- Cr:
- 10.1 N
- C0r:
- 5.45 N
- Grease RPM:
- 26400 1/min
- Oil RPM:
- 35100 1/min
- m:
- 0.065 kg
- New Model:
- 7203A