NSK 7202ATYNSULP4 Bearing
NSK 7202ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7202ATYNSULP4
- d:
- 15 mm
- D:
- 35 mm
- B:
- 11 mm
- Cr:
- 8.1 N
- C0r:
- 4.25 N
- Grease RPM:
- 30000 1/min
- Oil RPM:
- 40000 1/min
- m:
- 0.045 kg
- New Model:
- 7202A