NSK 7200ATYNSULP4 Bearing
NSK 7200ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7200ATYNSULP4
- d:
- 10 mm
- D:
- 30 mm
- B:
- 9 mm
- Cr:
- 5.05 N
- C0r:
- 2.44 N
- Grease RPM:
- 37500 1/min
- Oil RPM:
- 50000 1/min
- m:
- 0.032 kg
- New Model:
- 7200A