NSK 7036ATYNSULP4 Bearing
NSK 7036ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7036ATYNSULP4
- d:
- 180 mm
- D:
- 280 mm
- B:
- 46 mm
- Cr:
- 207 N
- C0r:
- 252 N
- Grease RPM:
- 3300 1/min
- Oil RPM:
- 4400 1/min
- m:
- 9.27 kg
- New Model:
- 7036A