NSK 7034ATYNSULP4 Bearing
NSK 7034ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7034ATYNSULP4
- d:
- 170 mm
- D:
- 260 mm
- B:
- 42 mm
- Cr:
- 186 N
- C0r:
- 214 N
- Grease RPM:
- 3500 1/min
- Oil RPM:
- 4700 1/min
- m:
- 6.94 kg
- New Model:
- 7034A