NSK 7032ATYNSULP4 Bearing
NSK 7032ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7032ATYNSULP4
- d:
- 160 mm
- D:
- 240 mm
- B:
- 38 mm
- Cr:
- 155 N
- C0r:
- 176 N
- Grease RPM:
- 3800 1/min
- Oil RPM:
- 5000 1/min
- m:
- 5.16 kg
- New Model:
- 7032A