NSK 7030ATYNSULP4 Bearing
NSK 7030ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7030ATYNSULP4
- d:
- 150 mm
- D:
- 225 mm
- B:
- 35 mm
- Cr:
- 137 N
- C0r:
- 154 N
- Grease RPM:
- 4000 1/min
- Oil RPM:
- 5400 1/min
- m:
- 4.19 kg
- New Model:
- 7030A