NSK 7024ATYNSULP4 Bearing
NSK 7024ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7024ATYNSULP4
- d:
- 120 mm
- D:
- 180 mm
- B:
- 28 mm
- Cr:
- 102 N
- C0r:
- 107 N
- Grease RPM:
- 5000 1/min
- Oil RPM:
- 6700 1/min
- m:
- 2.12 kg
- New Model:
- 7024A