NSK 7022ATYNSULP4 Bearing
NSK 7022ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7022ATYNSULP4
- d:
- 110 mm
- D:
- 170 mm
- B:
- 28 mm
- Cr:
- 96.5 N
- C0r:
- 95.5 N
- Grease RPM:
- 5400 1/min
- Oil RPM:
- 7200 1/min
- m:
- 1.96 kg
- New Model:
- 7022A