NSK 7021ATYNSULP4 Bearing
NSK 7021ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7021ATYNSULP4
- d:
- 105 mm
- D:
- 160 mm
- B:
- 26 mm
- Cr:
- 80 N
- C0r:
- 81.5 N
- Grease RPM:
- 5700 1/min
- Oil RPM:
- 7600 1/min
- m:
- 1.6 kg
- New Model:
- 7021A