NSK 7020ATYNSULP4 Bearing
NSK 7020ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7020ATYNSULP4
- d:
- 100 mm
- D:
- 150 mm
- B:
- 24 mm
- Cr:
- 68.5 N
- C0r:
- 70.5 N
- Grease RPM:
- 6000 1/min
- Oil RPM:
- 8000 1/min
- m:
- 1.28 kg
- New Model:
- 7020A