NSK 7018ATYNSULP4 Bearing
NSK 7018ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7018ATYNSULP4
- d:
- 90 mm
- D:
- 140 mm
- B:
- 24 mm
- Cr:
- 65 N
- C0r:
- 63.5 N
- Grease RPM:
- 6600 1/min
- Oil RPM:
- 8700 1/min
- m:
- 1.18 kg
- New Model:
- 7018A