NSK 7015ATYNSULP4 Bearing
NSK 7015ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7015ATYNSULP4
- d:
- 75 mm
- D:
- 115 mm
- B:
- 20 mm
- Cr:
- 43.5 N
- C0r:
- 41.5 N
- Grease RPM:
- 7900 1/min
- Oil RPM:
- 10600 1/min
- m:
- 0.65 kg
- New Model:
- 7015A