NSK 7013ATYNSULP4 Bearing
NSK 7013ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7013ATYNSULP4
- d:
- 65 mm
- D:
- 100 mm
- B:
- 18 mm
- Cr:
- 33.5 N
- C0r:
- 31.5 N
- Grease RPM:
- 9100 1/min
- Oil RPM:
- 12200 1/min
- m:
- 0.441 kg
- New Model:
- 7013A