NSK 7012ATYNSULP4 Bearing
NSK 7012ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7012ATYNSULP4
- d:
- 60 mm
- D:
- 95 mm
- B:
- 18 mm
- Cr:
- 32 N
- C0r:
- 28.1 N
- Grease RPM:
- 9700 1/min
- Oil RPM:
- 13000 1/min
- m:
- 0.41 kg
- New Model:
- 7012A