NSK 7010ATYNSULP4 Bearing
NSK 7010ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7010ATYNSULP4
- d:
- 50 mm
- D:
- 80 mm
- B:
- 16 mm
- Cr:
- 23.7 N
- C0r:
- 20.1 N
- Grease RPM:
- 11600 1/min
- Oil RPM:
- 15400 1/min
- m:
- 0.262 kg
- New Model:
- 7010A