NSK 7009ATYNSULP4 Bearing
NSK 7009ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7009ATYNSULP4
- d:
- 45 mm
- D:
- 75 mm
- B:
- 16 mm
- Cr:
- 22.3 N
- C0r:
- 17.7 N
- Grease RPM:
- 12500 1/min
- Oil RPM:
- 16700 1/min
- m:
- 0.241 kg
- New Model:
- 7009A