NSK 7007ATYNSULP4 Bearing
NSK 7007ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7007ATYNSULP4
- d:
- 35 mm
- D:
- 62 mm
- B:
- 14 mm
- Cr:
- 17.5 N
- C0r:
- 12.6 N
- Grease RPM:
- 15500 1/min
- Oil RPM:
- 20700 1/min
- m:
- 0.153 kg
- New Model:
- 7007A