NSK 7006ATYNSULP4 Bearing
NSK 7006ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7006ATYNSULP4
- d:
- 30 mm
- D:
- 55 mm
- B:
- 13 mm
- Cr:
- 13.9 N
- C0r:
- 9.45 N
- Grease RPM:
- 17700 1/min
- Oil RPM:
- 23600 1/min
- m:
- 0.116 kg
- New Model:
- 7006A