NSK 7005ATYNSULP4 Bearing
NSK 7005ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7005ATYNSULP4
- d:
- 25 mm
- D:
- 47 mm
- B:
- 12 mm
- Cr:
- 10.7 N
- C0r:
- 6.85 N
- Grease RPM:
- 20900 1/min
- Oil RPM:
- 27800 1/min
- m:
- 0.079 kg
- New Model:
- 7005A