NSK 7004ATYNSULP4 Bearing
NSK 7004ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7004ATYNSULP4
- d:
- 20 mm
- D:
- 42 mm
- B:
- 12 mm
- Cr:
- 10.3 N
- C0r:
- 6.1 N
- Grease RPM:
- 24200 1/min
- Oil RPM:
- 32300 1/min
- m:
- 0.068 kg
- New Model:
- 7004A