NSK 7003ATYNSULP4 Bearing
NSK 7003ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7003ATYNSULP4
- d:
- 17 mm
- D:
- 35 mm
- B:
- 10 mm
- Cr:
- 6.1 N
- C0r:
- 3.5 N
- Grease RPM:
- 28900 1/min
- Oil RPM:
- 38500 1/min
- m:
- 0.04 kg
- New Model:
- 7003A