NSK 7001ATYNSULP4 Bearing
NSK 7001ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7001ATYNSULP4
- d:
- 12 mm
- D:
- 28 mm
- B:
- 8 mm
- Cr:
- 5.4 N
- C0r:
- 2.71 N
- Grease RPM:
- 37500 1/min
- Oil RPM:
- 50000 1/min
- m:
- 0.021 kg
- New Model:
- 7001A