NSK 7000ATYNSULP4 Bearing
NSK 7000ATYNSULP4 Bearing Size Details:
- Model:
- 7000ATYNSULP4
- d:
- 10 mm
- D:
- 26 mm
- B:
- 8 mm
- Cr:
- 5 N
- C0r:
- 2.34 N
- Grease RPM:
- 41700 1/min
- Oil RPM:
- 55600 1/min
- m:
- 0.019 kg
- New Model:
- 7000A